Aktüerler Derneği
Aktüerler Derneği Ülkemizde Sicile kayıtlı Aktüer (123), Stajyer Aktüer ve Yardımcı Aktüer (150) olmak üzere toplam 273 aktüer bulunmaktadır.


Üyelerimiz için Aidat Bilgilendirmesi Hakkında...
Ayrıntılı bilgi
Haberler
Aktüerler Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı Hk.
Derneğimizin 2018 Yılı Olağan Genel Kurulu 23.03.2018 tarihinde saat 14:30 da Maçka Caddesi No:35 Şişli / İSTANBUL adresindeki Milli Reasürans Konferans Salonunda yapılacaktır. Belirtilen tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 30.03.2018 tarihinde aynı yer ve saatte gerçekleştirilecektir. Olağan Genel Kurul Gündemi 1. Dernek Başkanının Açılış Konuşması 2. Divan Üyelerinin Seçimi 3. Saygı Duruşu 4. Yönetim Kurulu hesap ve faaliyet raporu ile Denetim Kurulu raporunun okunması ve müzakeresi 5. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu'nun ayrı ayrı ibrası 6. Tahmini Bütçenin ve aidatların (giriş ve yıllık) görüşülüp karara bağlanması 7. Dernek organlarının seçimi 8. Dilekler ve kapanış
Diğer Haberler

Derneğimizin 21.10.2015 tarihli toplantısında Moody’s Analytics şirketinden Brian Heale tarafından yapılan sunum sitemizin Raporlar Bölümüne eklenmiştir.
Derneğimiz Genel Sekreteri Sn. Taylan Matkap'ın katıldığı Londra'da gerçekleştirilen Earnix Fiyatlandırma ve İnovasyon Zirvesine ilişkin haber web sitemiz BASIN ODASI bölümüne eklenmiştir.
Avrupa Aktüerler Birliği'nin Solvency II raporları hakkında yayımladığı "Solvency II, A Position Paper of the Actuarial Association of Europe" isimli rapor için bağlantı derneğimiz web sitesine eklennmiştir.
2014 yılı Aktüerlik Sınavları İkinci Seviye Sınavları için örnek sorular derneğimiz web sayfası Haberler Bölümüne eklenmiştir...
Derneğimiz eski başkanlarından 11.01.2014 günü kaybettiğimiz Sn. Aziz Önen için Sigorta Dünyası Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sn Emre Yazman tarafından kaleme alınan yazı sitemizin Haberler Bölümüne eklenmiştir.

- Hangi Durumlarda Yerkurenin Düz Olduğu Varsayilabilir

- Dünya'da Sigortacılık

- Türkiye'de Sigortacılık

- Turk Sigorta Sektorunde Yabanci Yatirimlar

Tüm makaleler

Mail List'e Üye Ol
Mail Adresiniz:
Aktüerler Derneği Uluslararası Aktüerler Birliği’nin gözlemci üyesidir.
gri{creative}agency